Bir Rüya Gördüm Kişiye özel rüya yorumu.
Rüyalarınızın sesini dinleyin
bugün ve yarınınızı yönlendirin.

Rüya Yorumunun Önemi

Rüyaları Nasıl Yorumluyorum

Rüyalarımız Bize Hizmet Eder.

Rüyalarını anlamaya özen gösteren her kişi gelişmek ve hayatını değiştirmek için ilk adımları atmış, gerçeği, beklentileri ile yarı yarıya karşılaşmış demektir. Çünkü rüyalar insana hizmet eder ve yaşam için yol haritası oluşturabilirler.

Rüyalarımız her zaman var olsa da çoğu kişi rüyalarını hatırlamakta zorlanıyor. Daha da önemlisi rüyalarını uyandıkları an bir yere yazarak veya çizerek not etmek akıllarına gelmiyor. Bir şekilde kaydedebilseler, rüyalarının hayatlarına nasıl dokunduğunu ve iyileştirici bir etkisi olduğuna şahit olabilecekler.

Birrüyagördüm rüyanı kaydetmenin ötesinde rüyanın anlamlandırılmasına da olanak veren ilk kaynak.

Rüyalarımız, bize sıkıntılarımızı, endişelerimizi, bilinçaltına ittiğimiz her konuyu, olumlu veya olumsuz tüm duygularımızı çeşitli semboller ile gösteriyor. İçinden çıkamadığımız, beklentide olduğumuz her durum hakkındaki çözüm, kendimizi takdir etme duygumuz bile rüyalarımızda önümüze getiriliyor.

Günlük hayatın koşturmasından, edindiğimiz değerlerden, kalıplaşmış öğretilerden ötürü bilinç altına ittiğimiz her şey tıpkı bir şakacı gibi bizi rüyalarımızda yakalıyor ve tüm yüzleşmelerimizi rüyalarda yaşıyoruz.

Bazen geleceği gösteren, ilham veren rüyalar da görebiliyoruz ama bunlar benim söz ettiğim rüyalardan daha az sayıda gerçekleşiyor. Bildiğimiz ve hissettiğimiz bir konuda bizi gerçeğe hazırlamak için var olduklarını bile söyleyebiliriz.

Her rüya kişiye özel olduğu için rüyalarınızdaki semboller de size özeldir. Dolayısı ile rüya analizi yaparken rüyalardaki sembolleri bir genelleme ile değil, kişiye özel yorumlamak gerekir. Özetle herkesin gördüğü at, murat değildir!

Gel şimdi beraber rüyanın sesini dinleyelim.

Düşler Ormanı

birruyagordum.com bir Düşler Ormanı hizmetidir.

E-Posta Adresiniz

Şifreniz