Bir Rüya Gördüm Kişiye özel rüya yorumu.
Rüyalarınızın sesini dinleyin
bugün ve yarınınızı yönlendirin.

Rüyanızı Nasıl Anlatmalısınız?

ÖRNEK 1

Rüya : "Geçenlerde bir rüya gördüm. Bir yatağın üzerinde beyaz bir yatak örtüsü ve yatağın üzerinde kardan adam görmek ne demektir?"

Cinsiyet : Kadın Yaş : 42 Medeni durum : Boşandım

Rüya Tabiri : Yatağınız rüyanızda özel hayatınızı temsil ediyor. Özel hayatınız şu an bembeyaz bir sayfa gibi. Yatağın üzerinde kardam adamsa o yatağın şu an boş ve soğuk olduğunu gösterir.

Rüyanız size özel yaşamınızı dolduracak bir insana ve de bu insanın eriyip gitmeyecek yani kalıcı biri olması gerektiğine vurgu yapmış. Bilinçaltız aslında size bir çift olmayı istediğinizin sinyalini veriyor. Yeniden biriyle beraber olmayı her ne sebepten erteliyorsanız, lütfen ertelemeyin ve yeni bir ilişkiye daha sıcak bakın.

ÖRNEK 2

Rüya : "Rüyamda arabamın tüm lastikleri patlamış ve arabam hiçbir yere kıpırdayamayacak kadar jantların üstüne oturmuştu. Yani arabamı kullanamıyorum. Kendi kendime “off bunu kendim halledemeyeceğim, mecburen dışarıdan birini çağırmam gerek” diyordum"

Cinsiyet : Kadın Yaş : 39 Medeni durum : İlişkisi yok

Rüya Tabiri : İlişkiniz olmamasına rağmen rüyanız özel hayatınızla ilgili endişenizi yansıtıyor. Artık özel hayatınızı kendinizin kontrol edemediğinizi ve kendi çabanızla bu durumu düzeltemeyeceğinizi düşünüyorsunuz. “Dışarıdan birini çağırmam gerek” cümlesi ise özel hayatınızın yeniden harekete geçebilmesi için birini hayatınıza sokmanız gerektiğini vurguluyor.

Belli ki her konuda tek başına güçlü olmanız gerektiğine inanıyorsunuz fakat hayatta her konuda bir kadın olarak güçlü olamazsınız. Hayatta erkek ve kadınların üstlenebileceği yükler çok farklı. Dolayısı ile bu yükleri paylaşmak ve bir erkekten yardım almanız gerekliliği sizi rahatsız etmesin. Hayatınıza birini almak konusuna biraz daha sıcak bakmak ve açık olmanızda fayda var.

ÖRNEK 3

Rüya : "Rüyamda ayrıldığım eski erkek arkadaşımın evine gidiyorum. Bir eşyamı onda unutmuşum. Gizlice gidip onu almak istiyorum. Ama yeni kız arkadaşı aniden eve geliyor. Yakalanmaktan ve yanlış anlaşılmaktan korkuyorum ve saklanıyorum. Bu rüyayı daha önceki erkek arkadaşlarımla ilgili de görüyorum. Onların evine gizlice girip unuttuğum eşyamı almak istiyorum."

Cinsiyet : Kadın Yaş : 30 Medeni durum : Bekar

Rüya Tabiri : Özel ilişkilerin sır gibi saklanması gerektiğine inanan birisiniz. Yaşadığınız her şey iki kişi arasında çok özel kalmalı buna inanıyorsunuz.

Hepimizin ilişkisinde olduğu gibi eski erkek arkadaşınızla özel zaman geçirmiş ve özel şeylerinizi paylaşmış olmalısınız. Fakat paylaşımlarınızı hayatlarına girecek yeni ve yabancı birinin bilecek olması sizi rahatsız ediyor. Bir eşya diye tanımladığınız şey sizin en özeliniz. Dolayısı ile ilişki bittikten sonra tüm bu paylaşımlarınızdan pişmanlık duyuyorsunuz.

Onlar ve siz yeni hayatlar kurdukça yaşananları geri almak istiyorsunuz. Gizlice gidip alma isteği bu yüzden. Oysa hayat devam ediyor ve böyle düşünmenize hiç gerek yok. Bu düşüncenizin aslında gereksiz olduğunun siz de bilincindesiniz ve bu konuyu biriyle paylaşırsanız yanlış anlaşılmaktan korkuyorsunuz.

Yaşanan her şey bizim için en güzelidir. Lütfen hiç bir şeyden pişman olmadan keyifle yaşayın ve bitip gidenleri güzel anmaya çalışın.

ÖRNEK 4

Rüya : "Güzel bir sahildeyim dalgaları, görüyorum sahil bayağı bir kalabalık, oturduğum şezlong kötü sadece. Uyuyakalıyorum. Bir bakıyorum güzel şezlonglar gelmiş ama hepsi kapılmış. En son bir kadın önümde yer değiştiriyor. Tüh gitti şezlong diyorum sonra beni bir kadın çağırıyor; yanındaki şezlong boşalıyor. Ben de bakıyorum şezlong güzel ama üzeri kumlu gitsem mi gitmesem mi karar veremiyorum. Sonra kalkıp gidiyorum şezlonga."

Cinsiyet : Kadın Yaş : 33 Özel Not : Hamileyim, çalışıyorum.

Rüya Tabiri : Şimdilik güzel bir uykudasınız çünkü bir bebek bekliyorsunuz fakat anlıyorum ki iş ortamınız kalabalık bir ortam ve aynı zamanda rekabet ortamı da var. Bu güzel uykudan uyandığınızda, yani doğum yaptıktan sonra bir süre izinli olacağınız için yine kendinize aynı şirkette bir yer bulabilecek misiniz diye endişe yaşıyorsunuz. Şezlogların kapılması ve size güzel şezlong kalmaması bu yüzden. İşinize tabiki de geri döneceksiniz ama döndüğünüzde bıraktığım gibi bulamayabilirim endişesi de yaşıyor olmalısınız, şezlongunuzdaki kumlar da bu yüzden.

Endişe etmeyin, sizin önceliğiniz önce sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek olsun gerisi için hayırlısı olsun diyelim.

ÖRNEK 5

Rüya : "Rüyamda evime hırsız girmiş. Ortalık karman çorman. Ben ise hemen koşup playstation’ım yerinde duruyor mu diye bakıyorum. Benim için çok önemlidir, yani hırsız her şeyi çalsın ama onu çalmasın. Bir çok şeyim çalınmış ama o yerinde duruyordu."

Cinsiyet : Erkek Yaş : 31 Medeni durum : İlişkisi var

Rüya Tabiri : Rüyanızda eviniz kendi özünüzü ve özel hayatımızı temsil ediyor. Şu ara özel hayatınıza karışık bir dönem yaşıyor olmalısınız ve sizden bir takım değerlerin çalındığını, kendinizden ödün verdiğinizi düşünüyorsunuz. Ama neyseki bu hayatta en büyük erdeminiz, değeriniz ne ise ona hiçbir şey olmuyor. Kendinizle ilgili en önemli değeriniz halen sarsılmadan yerinde duruyor. Hırsız onu çalamamış.

Siz ödün vermeniz doğrultusunda bir takım değerlerinizi yitirdiğinizi düşünseniz de yitirmiyorsunuz, içiniz rahat olsun.

Düşler Ormanı

birruyagordum.com bir Düşler Ormanı hizmetidir.

E-Posta Adresiniz

Şifreniz