Bir Rüya Gördüm Kişiye özel rüya yorumu.
Rüyalarınızın sesini dinleyin
bugün ve yarınınızı yönlendirin.

Yasal Hatırlatma

İş bu Kullanım Şartları, Birruyagordum.com internet sitesinin tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” olarak anılacaktır) tarafından kullanım şartlarını içermektedir.

Birruyagordum.com site hizmetinden yararlanan “Kullanıcılar” iş bu Kullanım Şartları'nın tamamını okuduklarını,içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

Birruyagordum.com, Kullanım Şartları'nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

Birruyagordum.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı kullanılamaz. Birruyagordum.com tüm “Kullanıcıların” kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiç bir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Birruyagordum.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği “Kullanıcılara” yorum ücreti iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

Birruyagordum.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu “Kullanıcı” bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu yorumcuya aittir. Bu sebeple Birruyagordum.com'a rücu kesinlikle mümkün değildir.

Yorum isterken veya yaparken verilen bilgilerde “Yorumcu” ile mesajlaşma alanlarında kesinlikle yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde yazı yazılamaz. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak Birruyagordum.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir.

“Kullanıcı” site ve site üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez. Birruyagordum.com, site dahilindeki interaktif alanlarda “Kullanıcıların” yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.

Birruyagordum.com üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen o kişilere aittir.

Birruyagordum.com tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda maksimum dikkat göstermesini önerir.

“Kullanıcı” bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.

“Kullanıcıya” yapılan yorumların Birruyagordum.com’un ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (Kullanıcınin yorumlari başka kişilerle paylaşması) dolayı gelebilecek zararlardan Birruyagordum.com sorumlu değildir.

Birruyagordum.com sitesi içeriğindeki rüya yorumları deneysel ve tahmini üretilmiştir. Kati doğruluk içermemekle birlikte herhangi bir şekilde mutlak olarak bugünden ve gelecekten bilgi vermez. Eğlence amaçlı olarak “Yorumcunun” kişisel yorumlarıyla oluşturduğu içerikten ibarettir. Yorumcunun sunduğu içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

Düşler Ormanı

birruyagordum.com bir Düşler Ormanı hizmetidir.

E-Posta Adresiniz

Şifreniz